Jakie szanse Atletico Madryt dają bukmacherzy promocje

Atletico-Madryt
Liga Europy

Po pierwszym meczu firmy bukmacherskie zrewidowały swoje kursy

W przypadku dwumeczu, którego rozstrzygnięcie już 12 kwietnia będziemy mogli obserwować na stadionie w Lizbonie, zaliczka 2:0 z pierwszego spotkania jest wręcz doskonałym rozdaniem. Dlatego analizując kursy przedstawione przez polskie bukmacherzy w kontekście rewanżu Sportingu z Atletico Madryt widać wyraźnie, że większe szanse na zarobienie pieniędzy daje wytypowanie mniej realnych rozstrzygnięć. Awans Atletico Madryt do półfinałów Ligi Europy jest możliwy i prawdopodobny nie tylko z uwagi na dwubramkową zaliczkę z pierwszego meczu, ale także z uwagi na obecną sportową dyspozycję piłkarzy obydwu klubów.

Sporting przegrał swój ostatni mecz w portugalskiej ekstraklasie piłkarskiej, ale przegrał również swój mecz rewanżowy w ostatniej rundzie Ligi Europy przeciwko Victorii Pilzno i tylko lepszy bilans goli w dwumeczu pozwolił piłkarzom z Portugalii cieszyć się awansem. Atletico w tym samym czasie wygrało dwa z trzech ostatnich spotkań w La Liga i bez problemu poradził sobie z Lokomotivem w poprzedniej rundzie pucharowej. Klasa indywidualna piłkarzy i jakość zespołu oraz taktyki, przemawia zdecydowanie na korzyść przyjezdnej ekipy z Madrytu.

Najciekawsze propozycje typów od bukmacher pl

W dotychczasowej  historii europejskich rywalizacji obydwa kluby spotykały się trzykrotnie – dwa razy padał remis, przed tygodniem po raz pierwszy wygrało Atletico. Teoretycznie więc na stadionie w Portugalii może dojść do mniej prawdopodobnego rozstrzygnięcia jak wygrana Sportingu. W przypadku prawidłowego wskazania takiego rozstrzygnięcia dla wydarzenia, najlepszy bukmacher będzie skłonny zapłacić graczowi nawet 3-krotność wniesionej stawki. Jeśli natomiast ktoś prawidłowo wskazałby na awans Sportingu do półfinału, najlepsi bukmacherzy wypłacą kurs w wysokości od 8 do nawet 10 – w zależności od strony.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

RB Lipsk vs Olympique Marsylia
Liga Europy
05.04 Liga Europy – RB Lipsk vs Olympique Marsylia – Sprawdź typy bukmacherskie na mecz niemiecko-francuski w Lidze Europy!

Zakłady bukmacherskie Fortuna prognozują… W ćwierćfinale Ligi Europy stają naprzeciwko siebie dwa kluby, których historia kontrastuje ze sobą – niemiecki nowicjusz w europejskich pucharach i klub, który ma na liście sukcesów puchar za zwycięstwo w Lidze Mistrzów w 1993 roku. Konfrontacja będzie dość interesująca, choćby z racji tego, że nie …

Dynamo Kijów vs Lazio
Liga Europy
15.03 Liga Europy – Dynamo Kijów vs Lazio – Co o szansach Dynamo w rewanżu z Lazio sądzą najlepsze zakłady bukmacherskie?

Jak zagrać, aby obstawianie meczy przez Internet było opłacalne Awans Lazio Rzym w dwumeczu wydaje się być statystycznie znacznie bardziej prawdopodobny, ale pamiętać trzeba o tym, że na tym etapie Ligi Europy znajdują się już tylko i wyłącznie kluby dobrze zorganizowane i zdyscyplinowane, zdolne do strzelania bramek na wyjazdach. Rzymianie …

AEK Ateny - Dynamo Kijów
Liga Europy
15.02 Liga Europy  – AEK Ateny – Dynamo Kijów  – Warto postawić remis do przerwy?

W przypadku Ligi Europy typerzy oraz bukmacherzy muszą bardziej napracować się nad analizą, aby prawidłowo wskazać szanse poszczególnych drużyn, ponieważ najczęściej są to kluby z innych lig i brak jest jakichkolwiek danych na temat ich bezpośrednich meczów. Natomiast wyniki historyczne takie jak bezpośredni mecz sprzed 2-3 lat, dla oceny obecnych …